Únor 2007

Návrat ztracené důstojnosti

28. února 2007 v 20:50 | AK
Ochodem Dvořáka z postu ředitele Národního divadla utrpěl časopis ND dokonalou změnu k lepšímu a to explicitně ve fotorubrice Kaleidoskop. Za kralování vyčpělého pseudoumělce nebylo na uvedené dvoustraně kolonky, kam by švihák nenacpal svůj atypicky arogantní vepřovej ksicht; což činilo tiskovinu křídového pejpru trvale opruzní egodrenáží narcizmu. Toho je zaplaťbůh konec. A tak tfuj tfuj divadýlko; ať ti to vydrží!

Přenechám vstupenky

28. února 2007 v 17:48 | AK
na kvalifikační zápas ME Česko-Deutschland, konaný 24. března 2007 na Letné. Celkem 4 kusy kategorie #4 za originální distribuční cenu. Kdo má zájem, kopněte mi mail (viz pata blogu) s uvedením celého jména a požadovaného počtu. První zájemce(-i) je bude mít dnes večer k vyzvednutí oproti hotovosti na recepci hotelu u Staromáku. Lze samozřejmě i jednotlivě. Já sama nebudu mít čas a mý lidi nemaj zájem.

ECBOT 5Dj

28. února 2007 v 16:47 | AK
Ne, nejsou to doznivajici halucinace nocnich jatek. V 16:47 naseho casu dosahuje volume v elektronickem DJones neuveritelnych 112.573. Teda cumim jak umim.

Nemůžu nelinkovat

28. února 2007 v 12:23 | AK
Vůdce včerejší smečky a jeho stejnej volej. (link)

Vlastně nic novýho; je mě zle

28. února 2007 v 9:16 | AK
Pařila jsem až do rána. Hlava v podobě žlutýho melounu s dutinama spálenejma vražednou desinfekcí. Zuby drtím tabletu aspirinu, tisknu napuchlé rty ke hladině neperlivý minerálky a odvolávám všechny dnešní schůzky. Mám pocit, že to nesrovná ani mrak odervaných pojistek půl tuctu F1 v mých ústech. Hnusím sama sobě.

Tma

28. února 2007 v 2:33 | AK
Nevidím ani ň. Absolutní tma. Natahuju ruku do prázdna. Myslela jsem, že se ho po tom všem ještě jednou dotknu. Svatý mlátěj do bubnů potažených lidskou kůží a já hledám ten svůj zkurvenej zapalovač. Modrej pruh rozetne dunu nad mou hlavou; místo ocelovýho zapíku držím tu největší kládu ve svým životě. Roztržená tlama, na mraky rozesmátá z narozeninový exploze clusterový miny cinká zpola prázdnou lahví absinthu, dáví se smíchy a rozsvěcí. Lapám po dechu. Obličej odřený půlhodinovým francouzákem a s prasklou blankou pod jazykem z extrémního zásunu. Drzej zášuk na temným místě v kaluži pelyňku. Jako správnej hajzlík budu zejtra tvrdě zpytovat svědomí. Děvka v černým latexu s otevřeným zipem na rozkroku, v popruzích dýchacího přístroje Dräger a obrýlená temnými svářečskými skly.

Dance with me

27. února 2007 v 11:36 | AK
Rozsypat kytičky po celý délce lejstra, na desce stolu uválet nudli a s péčí jalovice ji podadat do těch chcíplejch kytek. Rutinními pohyby balím, kroutím, sliním, podpaluju. To je vono. To je kurva vono! (---)

Ňáko to přeháním; sem zas poslední v práci

23. února 2007 v 19:35 | AK
Uklízeč poklepává trubkou vysavače a ptá se zda může. Oukej oukej, už to balím, pane. Před barákem nakopnu všivou Londu a oklikou přes Vinohrady; kde sbalím Adélu, spoďáry a cd od kamaráda; vyrazím na chalupu. Uchlastat se v blahém domnění své nezávislosti.

Tvůj morfotyp nemá ve vládě co dělat, Džamilo

23. února 2007 v 17:30 | AK
Pokud je to tak, jak pisálci píší, pak dotyčným Romům tleskám. (link)

Faktografie pražského povstání

23. února 2007 v 16:40 | AK
Pozoruhodná bodová svodka, která mi osvětluje neosvětlené. (link)

A.C.A.B.

23. února 2007 v 13:33 | AK
Cajti mě sou fuk dotud, dokud mě zbytečně nepruděj; v čemž je legendárním přeborníkem pražská městská policie. Prostě sem za dopoledního hlídání vzala dva psy, kteří mi byli na pár hodin s důvěrou svěřeni do kanclu a jak už to tak bejvá, vyběhli jsme se sadou sběrných sáčků na bobíkovací vycházku do zeleně. Když sem to po čoklech uklidila, objevil se kretén-prudič v hornický uniformě městský policie s hodností vyblitý nuly s tím, že proběhne kontrola Dog Tags a podkožních čipů. No prosím. Zoofil kontrolu dokončil, zapnul si kalhoty a s podivným přízvukem prohlásil, že čipy nesouhlásí se známkami. Nesouhlasili. Pes Á měl obojek psa Bé a pes Bé naopak. Pro dementa s nedokončeným základním vzděláním ovšem neřešitelný problém vědecké logiky. Nula začala operovat zjebanejma a samozřejmě pravdivejma vyhláškama o tom, že každý pes hlášený ve velkým Práglu musí být nositelem identické známky a nikdy jinak; což bylo jediný jeho štěstí. Musela jsem se smát. Eště že mě ten zasranej esesák s vadou řeči neumlátil svým termoplastovým vobuškem. Zdravím Blažka a Kotrouše.

Jsem nezávislá potvora

23. února 2007 v 12:57 | AK
Ale kdepak, nejsem závislá na alkoholu. Uznávám sic, že užívám toho mléka více než většina mých vrstevnic; teoretická prohibice by ovšem na místo zoufalého šklebu vyloudila zářivý úsměv na mé tváři. Alkohol je pouhým relaxantem, stejně tak jako weed; po kterém ovšem hlavička nebolí. Joint narvaný válcem hashe je pak prostředkem relaxace větším než obvykle. A těch pár vdechů kokainového prachu? Pche, nedostanu se k tomu jak je rok dlouhej, neb nesnáším snobský mejdánky s dekem stimulantu na zrcadlových stolech. Šukat dokážu stejně dobře bez něj. Drogou jedinou, jejíž nepřítomnost by moje nicota s gustem oplakala je káva. Bez preferované kolumbijské kávy s niancí přepražených ořechů bych snad zkoušela sežvejkat i nestrávené kávové boby té nejposlednější robusty z trusu nigerijského osla.

Půlnoční spiknutí

23. února 2007 v 0:25 | AK
Jo, dneska nabírám mírného zpoždění. Vražedná diskuse kruhu tří je uzavřena; zhasnu kancl, pokynu Thorovi a odkráčím středem. Ten třetí z nás vyplňuje prostor skříňové ledničky, pečlivě zabalen do igelitu s třemi čistými průstřely hlavy. Jsem utahaná jako výstrojní řemen na konci jarní ofenzívy a bolí mě uřvaná ústa; o kterých bylo trefně řečeno, že jsou z devíti kusů. Těším se do svý rozválený postele a vím bez stínu pochybnosti, že před spaním masturbovat nebudu.

Billíshkův malý wallíshek

23. února 2007 v 0:06 | AK
Pokud je vám 20+, máte zájem prokopnout panel, zahopsat si na jeho mrtvých zbytcích a nakonec svou kancelář na několika místech zapálit, pak doporučuji Billíshkův malý wallíshek. Já to před chvílí málem udělala.

Safe Action

22. února 2007 v 12:41 | AK
Svůj stav nebudu komentovat. S citrónem v kávě proto předkládám vzorový flash systému částečného předepnutí mechanismu palné zbraně (pozn. režim split n. transparent). (link)

Správnej groove

22. února 2007 v 3:04 | AK
Nedoběhla jsem to a nablila do vejtahu. Hach Marie panno, je mě sakra ouvej. Ke mám Glock? Chci skončit to alkoutrpení. Chci ten správnej groove. Chci slyšet Toma Hájíčka a následovat Rolfi Huttnauera. (---)

Chlastat, oi!

21. února 2007 v 16:29 | AK
To víš, tyvole, akorát nasrat rezonují má poslední slova v pokládaném telefonu. Ať žije mír zařvu na celej svůj kancl, až z toho kytky uvadaj. Lokám hlt z načnutý Metaxy, házím na sebe křiváka a s dupotem AirWair obuvi letím slavit narozky jednoho z ksindlů mý barový partičky se stejnou razancí, s jakou se Lübecks skins prohánějí na svých silných skůůtrech, chachááá.

ZD Buchers GmbH

21. února 2007 v 12:14 | AK
Tak se to na mě ňáko všechno valí. Retardovaní Rakušané blokují hraniční úvozy, Herr Prudenz žádá víkendovou schůzku, Thor tlačí na podpis smluv, který se mě zatraceně nelíbí a ja tu nemám ani kapku chlastu. A protože problémy jsou od toho, aby se řešili tak posílám Rakušany doprdele stejně jako asistenku pro láhev superhvězdný Metaxy. Prudenze odkážu na umělou vagínu Chelsea s příslušenstvím a za neuvěřitelnou cenu a nevýhodné smlouvy dle svého práva blokuju do předjednání podmínek, které jsem právě naskicla do svého vulgárního debilníčku. Chtěla bych se živit dojením krav.

Ironie unaveného dne

20. února 2007 v 21:42 | AK
Šum letiště, staré známé zvuky a neznámé mladé tváře. Zalitá skvělým pressem stojím se svým leteckým kufříkem před zádrhelem u bezpečnostního rámu. Punker s vyšroubovaným piercem z obličeje je už popáté v řadě detekován jako nositel oceli. Chudák, zapomněl demontovat oslňující sadu kroužků chirurgické oceli ze své předkožky.

Nevim proc

19. února 2007 v 23:54 | AK
Unavena a opila svym vlastnim egem jdu spat. Co tady kurva delam? Lzu, abych utrhla co nejvetsi kus masa. Proto abych upevnila svou beztak pevnou moc? Proto abych dostala dalsi bonus k platu? Pro flak toho respektu v branzi? Nic z toho nepotrebuju. Proto neznam duvod, proc to delam.