Duben 2007

Spalte to!

27. dubna 2007 v 15:02 | AK
Modrookej ďábel si pospíšil. Překvapuje. Dnešní průzkum bojem přinesl příjemné skutečnosti a první útočné sledy budou v úterý vypuštěny. Macht kaputt, was euch kaputt macht! Mno, takže dnes to balím. Všem rajcovní víkend s dostatečně nameteným pondělím a ... spalte to!

Aspoň v klidu dodělám lejstra

27. dubna 2007 v 13:13 | AK
Každej dostal porci dortu ze Savoye, kterej sem osobně přivezla a naporcovala. I pro Thora kousek mám. V chlaďáku. Před chvílí jsem vzala bič a k všeobecné radosti odsud všechny vypráskala. Ti moji lumpové si všichni do jednoho zasloužej tenhle dlouhej, slunečnej víkend. A já? Já tady smrdím dál, neb Thor dorazí v až pět. A pak si naše mozky prvotřídně zapíchaj.

Hovory z Lán

27. dubna 2007 v 12:39 | AK
Je normální, že se mi zdá o mrtvých lidech. O těch, které jsem měla ráda i těch, které jsem nenáviděla. Někdy si ve snu člověk docela dobře pokecá. Je gůt slyšet názor ze záhrobí. Jen ten chlast, ten stojí ve snech pěkně za hovno.

Vady nevadí

26. dubna 2007 v 22:53 | AK
Starej xenofob Giertych má homosexualitu za vadu. Po všech úděsných zprávách z Polského státu by se mi chtělo jedovatě říct, že celý ten neslavný polský genom je "vada". Ale neřeknu to. (link)

Opera 9.20

26. dubna 2007 v 22:34 | AK
Nová verze, nový Rychlý přístup. Bravo.

Hornorakušanům vzkaz

26. dubna 2007 v 19:07 | AK
..................... ... /´ /)
......................,../¯ ..//
......................../... ./ /
......................,/¯ ..//
...................../... ./ /
............./´¯/' ..'/´¯`•¸
........../'/.../..../... ..../¨¯
........('(...´(.......... ,~/'...')
........................ ../..../
..........''............ . _.•´
........................ ..(
........................ ...

Music is my ..

26. dubna 2007 v 18:12 | AK
Hulím. Jde mě to. Má roztlemená tlama potřásá nazrzlou rastou v rytmu brazilský sweet-mjůzik, vypouští balónky inhalátu a čeká na Thorův dieslový Benz. "This video totally ruins the work of Cansei de Ser Sexy." Che. Fuckity fuck.

Sluníčko se na nás směje

26. dubna 2007 v 14:47 | AK
A já mám nastotisíc chutí to tady zabalit a vypadnout s báglem někam za město; užít život dokud ho mám. Jenže smůla; nemůžu tady svý lidi nechat samotný v nápravě škod včerejšího krachu. Náhradní plán roste jako z vody; večer mě čeká schůzka z velkým Thorem, kde to probereme a .. odstartujem. A se soumrakem si vpálím kulku do hlavy.

Logika lingvistiky

26. dubna 2007 v 13:50 | AK
V místním slangu Královských Vinohrad bylo dávno nahrazeno expresivum píčovina daleko výstižnějším novotvarem: uhlovinou. (link)

Mladí lidé se na státní důchod přiliš nespoléhají

26. dubna 2007 v 13:33 | AK
A je to tak správně, neboť pracující generace od 35.věku níže neuvidí ze svých pravidelných sociálních poplatků státu ve stáří ani závan smradu. Ti kdož přesto stále doufají ve spravedlivý stát, ty těžce zpraží životně důležitá nepolovičatá důchodová reforma, ke které se banda zbabělců rozhodnutých neztratit ani promile svých volebních preferencí ne a ne v hořkém zájmu nás všech odhodlat. Zákony ekonomické demografie jsou ovšem neúprosné.

Osel a stín

25. dubna 2007 v 20:59 | AK
Odmítám platit koncesionářské poplatky do doby, dokud mě přestane v mým bytě děsit Osvobozené divadlo Langera a Paroubka. (link)

Operace Wotan

25. dubna 2007 v 16:42 | AK
Zdrcující porážka v podobě neúspěšného jednání vyvažuje dokonalá chuť kávy, stydnoucí v mých dlaních. V nejtěžším boji splnili jsme oddaně naše povinnosti do posledního relevantního argumentu. V bomby kráteru konejším rudý šálek a ocelí ošlehané rysy mi tvrdnou v plánu kruté pomsty. Jsme ve cti povinováni národu plnit díry státního rozpočtu lopatami daní a proto ve víře v svého Boha, oddanosti vlasti a lidu budiž nepřítel ekonomicky smeten v odplatě za dnešní krutou porážku; svým lokálním rozsahem degradující i samotnou operaci Wotan ze září jednačtyřicátého roku. A proto jedeme dál. Ne za čest a slávu. Pro národ a pro peníze.

Jsem nemorální

25. dubna 2007 v 12:49 | AK
I přesto že platím daně a nepáchám zločin. Lačná Epikurejka se svou hedoné; ta, která se zde každý den svléká. Jsem si atraktivní jako japonská zahrada po zásahu defoliantem. Beata simplicitas.

Víra v lháře je fuj

25. dubna 2007 v 0:16 | AK
Usvědčené lži pruhovaného Samuela by vydaly na terabajtový hardisk. A kdo věří lháři? (link)

Den ohně

24. dubna 2007 v 22:16 | AK
Rozklepané ruce smývají prach ohňového dne. Za každým tím terčem byla jedna z mých tváří. Každé přesná střela z Bushmaster XM-15 zatrhla úsměv. Jednou budu populárnější než tech-shooter Cho Seung-Hui.

Band of Brothers

24. dubna 2007 v 17:19 | AK
Nebýt souseda jež mi přinesl nabouchané DVD, nevěděla bych, že jedna z českých komerčních stanic dává toho času několikrát do týdne sugestivní kulťák Band of Brothers s nezapomenutelným Damianem Lewisem ve slušivé roli nordického dobyvatele potemnělé novořímské pevnosti Evropa.

Zelená je prý blbá

24. dubna 2007 v 16:42 | AK
Zelený Bursík předkládá novelu zákona o obalech, do které nastřelil zákonnou povinnost několikakorunové zálohy za PET lahve s tím, že by se do ochrany životního prostředí tímto způsobem zapojili i bezdomovci. Jsem dojatá.

Lže ministr Langer?

23. dubna 2007 v 20:24 | AK
Někdy.

Pojedu. Musím.

23. dubna 2007 v 13:49 | AK
Co tady kurva vlastně dělám? Nic. Narvu svejch pětapadesát kilo do křiváku Kondor klanu, nakopnu káru a pojedu si do Sudet pobrečet na Petrův hrob. Bez slz. Bez slz.

Fall Grün

23. dubna 2007 v 12:17 | AK
Sobota plná pokory a studu odstranila popoledni ledový obklad z mé prasklé hlavy a v euforii nového a lepšího života jsem se sousedovic rozjásaným psíkem Benešem vyrazila na špacír do okolních lesů. Extáze ušlechtilosti spolu s ustupující bolestí těla zraněného levným pivem vedla mé unylé kroky se stejnou neomylností, jako Kriminálku Pětihosty, až do Popovic (!). Brousíc kolem místního pivovaru dostala má gilotiny hodná hlava potměšilý nápad v podobě chloubného důkazu pivovarského razítka pro mou chalupnickou biertruppe. Rozrazila jsem proto dveře pivovarské hospody s klenutými stropy historické budovy velkopopovického pivovárku s čestně umístěnou kozlí hlavou a požádala obsluhu o markovaný lístek. A to pivečko si nedáte? Ležáček za osmnáct. Neprohloupíte, směje se tehdy mě ještě neznámá a milá výčepní Jiřinka. Ne, neprohloupila jsem a pila tam, já husa neřestná, ten křenovej ležák s místníma vomrskama do lůna noci.. Tynu veškerým obdivem nad svými svěrači, že nepovolili. Přesto; blbě mě nebylo aniž bych byla mrtvá. Dokonalé pivo narozdíl od toho nedokonale čepovaného odvedlo svou prvotřídní práci. V pátek vezu presidentu Benešovi pytel masnejch buřtů. Po mém důkladném vyválení na popovických cestách totiž dovedl ten můj odřený, motoriku nekoordinující zbytek temnou nocí bezpečně zpátky; na chalupu. 8km napříč chráněnou přírodní oblastí Velkopopovicko.