Květen 2007

Jsem normálně nalitá

31. května 2007 v 22:45 | AK
A v taxíku se udělala rovnou dvakrát. Che.

Ech, jsem přepracovaná

31. května 2007 v 19:04 | AK
Jebu to tady jedno na druhý. A protože v nejlepším se má přestat, vyhulím béžovýho jointa, kopnu do sebe panáka sedmihvězdný Metaxy a vyrazím zmasírovat svý utrápený mozkový buňky do baru; rozbít si bradu o barovej pult a pak poblejt půl Prahy. (---)

Past na dravce

31. května 2007 v 17:59 | AK
Přijede mne oblažit Schneider. Nekompromisní zabiják, jehož jsem chtě-nechtě nucena v branži akceptovat, bo je v kšeftu stejnej jako já; dokonalej parchant, bez slabin a bez svědomí. Čeká nás jednání o kus syrovýho masa; o ten stejnej kus, na kterým jsme si oba minule vylámali trháky. Tentokrát jsem ale připravená. Vyříznu mu srdce. (---)

Stehlíková má problém

31. května 2007 v 15:30 | AK
Dle toho, co předvádí Kazaška Stehlíková ve funkci ministryně bezvýznamného ministerstva, bych ji ve svý firmě nesvěřila ani kýbl se špinavou vodou. Po opuštění plánu na cejchování těhotných Češek průkazkami zavěšenými na krku přišla na nový, dosud neřešený problém; cituji: "Zjistili jsme, že největší problém mají matky s dětmi od dvou do tří let, pokud mají kočárek. Zkrátka kolečka jsou problém". Po vzoru Tatarstánu tedy budeme tahat kočárky bez koleček. Nedostatek kvalifikace, absence jakékoliv koncepce a neobyčejně legrační hloupost cáká z enviromentální matky psychiatrie širých východních plání na míle daleko. Měla by ses vrátit domů, děvče. Tady ze sebe děláš akorát idiota.

No comment

31. května 2007 v 15:07 | AK
(pix)

Praha prý začala skupovat pozemky pro olympiádu

31. května 2007 v 14:53 | AK
To zas bude průser.

Ptačí chřipka

31. května 2007 v 14:45 | AK
Dle předsedy s modrým ptákem si "lidé musí uvědomit, že radar je nutný". Dovolte mi se zasmát volovi do gesichtu. Naopak. Lidé si musí uvědomit že takoví vomrskové jako seš ty, Blbe, patří přivázat za koule k metru a v kabině zašlápnout pedál do podlahy.

Přeříznu ho

30. května 2007 v 13:42 | AK
Absolvovala jsem lehký oběd se Štírem. Schválně jsem na jídelním lístku přehlédla plejádu variací na T-bone steak a dala si cudný půl kilo zeleninového salátu se sýrem. Jsem ráda, že jsme po rozchodu zůstali těmi nejlepšími přáteli. Je magický a velký. Jeho aura mě penetruje vždy, když jsem s ním. Pozvala jsem ho spolu s jeho fungl novou přítelkyní na svou posázavskou chalupu. Ve vší počestnosti. Možná. Checha.

Kecy, samý blbý kecy

30. května 2007 v 11:44 | AK
Každej taxikář ví, že ta pohledná židovka přijíždí projednat další rozvoj středoevropského odboru své výkonné rozvědky. Jejich superaktivní velvyslanectví v Praze je už přes dvacet let legendou Mossadu. (link)

Obdivem obvykle neplýtvám

30. května 2007 v 11:01 | AK
Obdivuju dělnické profese. Obdivuju ty, kteří narozdíl ode mě něco vytváří; byť by to bylo jen rovnání zboží do krabic. Před chvíli jsem se poflakovala po Kolínské a pozorovala dlaždiče, jak rutinně sází žulové kostky na podklad. Hra lidských rukou, kladiv a kladívek. Zvuk opravdové práce. Po mě zbudou jen hromady počmáraných papírů a pár deka bezcenných datových informací. Po nich chodníky, ulice, města. Bez patosu si vážím lidí, kteří se živí vlastníma rukama.

Lempl je zpátky a město v prdeli

29. května 2007 v 21:02 | AK
Tak sem nám ten lempl nakonec z velehor vrátil. Město za jeho absence jen kvetlo.

Když může Rainer, mohu i já

29. května 2007 v 12:08 | AK
Ale ale ale. Proč ty otázky a prosby? Že by nebylo AK dost?

Středověk

29. května 2007 v 12:03 | AK
Já se z těch feudálů poseru. Zadrátujte hranice s Polskem! (link)

Nemám sílu

28. května 2007 v 17:56 | AK
Bez toho remixu by nebylo vůle ani šlapat na pedál mý zasviněný káry. Tak se mě do toho prastarýho, krásnýho města nechtělo. (---)

Terapeutický víkend

25. května 2007 v 13:47 | AK
Víkend nabitý dramatickým rozměrem, zavěšeným na šňůrách sportovního padáku. Bude to rychlá smrt.

Stárnu, moudřím

25. května 2007 v 11:58 | AK
Pohledem na zmučené tváře je mě jasný, co se tady dělo. Padejte domů, vy nádhery! A já? Já tu na poslední dějství nebyla. Místo toho jsem plejila dlouho plánovaný squash s mou mladou milenkou. Chache.

A psovi uši sluší

24. května 2007 v 18:52 | AK
S vážnou tváří jsem položila sklenici na stůl, sundala maškarní čepičku a oznámila dopolední schválení tučného bonusu k platu všem vedoucím týmů a o něco menšího jejich podřízeným. A neboť catering nedovezl jen chlebíčky, ale i chlast; domnívám se, že tu dnes bude na mou počest nablito.

Cirkus dneska nebude

24. května 2007 v 17:59 | AK
Porada začíná. Doufám, že z toho nebudu těhotná. Zvolené strategie slaví úspěch, firmě těžkne kasa a já jsem nadmíru spokojená. Ale běda mejm kancům, jestli povolej. Pak jim vlastnoručně uřežu koule. Che!

Danmarks styrke?

24. května 2007 v 15:43 | AK
Von je fakt posedlej. Od doby co jsem se chopila funkce ředitele je Thor posedlej tím ňákým Dánskem a jeho trhem o polovinu menším, než je ten náš. Že by si dokazoval hodnotu svého velkého kladiva? Zrovna von? Nevím. Dopoledne jsem si narvala do hlavy půlku smetanovýho dortu a na Starým městě mu koupila tlustej svetr z ovčí vlny. S mrňavou dánskou vlajkou. Dánskej.

Doporučení diplomovaného ekonoma

24. května 2007 v 14:59 | AK
Reforma veřejných financí s vypíchnutými nižšími daněmi z příjmu a úpravou DPH, spolu s plánem reformy zdravotnictví, tak jak je předložena modrými ptáky a diskutována koaličním dobytkem, zvýší drtivé většině lidí životní náklady a přesto její účinnost na socialisticky rozjebanej rozpočet bude prachbídná. Fakultu které university studovali tvůrci těchto cirkusových kousků? Teutates by měl hrábnout do dubu, vzít pořádnou haluz a ztřískat ten nedoučenej ksindl na jednu hromadu.