Červen 2007

Epizoda soudní patologie

28. června 2007 v 19:49 | AK
Lékařkou sama sobě, po krátkém plánování jsem si naordinovala dlouhý víkend. A nezapomeň si sebou vzít krabičku Ibáků. Nezapomenu.

Ostré mapy letce Lukačoviče

28. června 2007 v 12:09 | AK
Mapy.cz se překonávají. Bravo. (link)

Umění kombinatoriky

27. června 2007 v 22:28 | AK
Někdy ve své zlotřilosti, naštvaná na celej lidstvu známej svět jedu jednoúčelově nakoupit něco proviantu do štěrboholskýho Interšpáru. Za půlkilometrové procházky marketem házím v pečivu do prázdného vozíku čtvrtmetrovou bagetu, v lahůdkách krabičku sýrového salátu místní výroby a v nápojích třetinku chemického ledového čaje; kdež to celé po uhrazení lačně svezu proskleným výtahem do podzemního parkingu proto, abych si to zabořená v sedačce antracitové Londy narvala do hlavy. Tuhle levnou kombinaci mám ráda. Je mě po ní celej večer zle.

Polský problém s Německem

27. června 2007 v 16:05 | AK
Ačkoli s názory politologa Doležala Bohumila z nemalé části nesouhlasím, jeho dnešní sloupek je dokonalým výstihem polského problému.

Pýcha Wolfganga Lotze

27. června 2007 v 13:20 | AK
Ej, nic se mě dnes nechce. A zaplať Bůh ani nemusím. Nechala jsem si do kanceláře dovézt oběd, soukám jej do hlavy a čumím na prapodivný dvd s ještě prapodivnějším dokumentem o vztahu deštných pralesů k synopsi ocelářského průmyslu severní Ameriky. Pořád dmu bříško pýchou nad posledním výkonem, za nějž by se ani major Zeev Gur Arieh nemusel stydět.

Mockва

27. června 2007 v 12:26 | AK
Napadla mě Moskva. Nikdy jsem tam nebyla. Říká se o ní, že je nejdražším městem světa. Říká se, že je krásná. Jsem na to opravdu zvědavá.

Genderově citlivý pohled na společnost je typická <|>ovina

27. června 2007 v 0:49 | AK
Lezu tam už dlouho. Každý z článků protknutých masivním komplexem insuficience čtu dvakrát, dvakrát potřesu hlavou a dvakrát se v křeči zubím dalšímu z modelů lidské blbosti. Ta urputná, legračně zoufalá snaha pojmenovávat a řešit problém který neexistuje, je fascinující. Nebudu vulgární; na tomto bezcenném a přesto zábavném projeku, spolufinancovaném Evropským sociálním fondem a blahobytným rozpočtem mé vlasti (proč mě to sakra nepřekvapuje), nemohu nechat niť suchou.

Den z řady

27. června 2007 v 0:17 | AK
Proč se pořád divím, že stačí jen málo. Triviální z(dvoj)násobení dosud užívaných hodnot Target a Stoploss v nastaveném Autobracketu mi, světe div se, zdvojnásobilo celkové denní P/L Ratio za stávajícího systému. Dylina visící z větve hlavou dolů po vzoru krvesajícího netopýra. A to prosím za dne bez paniky z neobvykle znějících reportů.

Žoldáci trackují, pisálci píší

26. června 2007 v 14:55 | AK
Nezlobte se, tohle nezasluhuje ani článek v plátku obecních listů dajaké pošumavské vsi. Výrokem nemohu snížit kredit našich žoldáků, neb zde prostě žádný není. Zasluhují snad mé osmnáctihodinové tracky s výstrojí bezmála poloviny mé vlastní váhy v horstvech karibského subtropu a s vražedným převýšením gloriolu úžasu? Jen pro mne samou. To samé říkám o předkládaném "hloubkovém" průzkumu karavany chudáku, co si pašovaným opiem vylepšují rodinné rozpočty; bez perspektivy lokální bojové činnosti. Je to k smíchu. Zeptejte se Rainera co je skutečná válka, pisálci.

Říše vítězí na všech frontách

25. června 2007 v 20:26 | AK
Jsem skutečně vyčerpána. Drápu se po hromadě mrtvých nahoru, kde usedám v turecký sed a s kómatickými oky se hroužím do modlitby své samolibosti. Za pomoci mých statečných spolupracovníků jsem uhájila, co se dalo. Až se domodlím, vyměním ohavné lodičky známé značky za ošoupané tenisky neznámého původu, sednu za raketový osmiválec a v devize jeho brutální síly pojedu do Průhonic; bezhlavě splácat teplý předkrm dle nabídky, pravou uherskou töltött káposztu se dvěmi deckami těžkého Egri Bikavér, ovocný salát, lehký dortík a nějakou tu perlu navíc. Doufám že v noci nepřijdu o řidičák.

Jamila Buherid byla Alžírka z Alžírska

25. června 2007 v 12:58 | AK
Nejnovější vejmysl Kazašky Stehlíkové Džamily je Vládní agentura pro řešení romských otázek, která bude jako ústav programově porušující zákon o ochraně osobních údajů a ignorující Chartu lidských práv za naše peníze sbírat nám všem řádově známé údaje o zaměstnanosti a vzdělání etnika Romů na území naší pramalebné vlasti. Ach vy multinárodní ekofašisté, jděte už konečně do prdele!

Komu říkáš blbci, blbče!?

22. června 2007 v 12:27 | AK
Milý pane, děkuji za mail inspirující mé nejkrutější vášně, drásané devítiocasou kočkou s chvosty z legované oceli. Můj chlastem vyčpělý hlas uslyšíte každý boží den, každý z těch ten, kdy budu dupat v osmiděrovejch martenskách po tomto všivém světě. Stejně tak, jako skákali po kamenné dlaždě prastarého města Pekař s Kaizlem a velikán sám, Peroutka v památné Tribuně. A ten tabák pane nekuřte. Není dobrý na potenci.

Prusko pláče

22. června 2007 v 12:08 | AK
To co předvádí pozoruhodné genetické duo Kaczyńskich spolu s katolíky z Ligy polských rodin mě nutí odjet do Orlických hor kopat obranné linie. Neb jak se zdá, Evropa končí na našich severních hranicích.

Nezákonný motivy

22. června 2007 v 1:46 | AK
Krvácíme. Tetováž přes celou šíji. Vypisuju lejstra a poslouchám krautmuziku. Vidět lítat Mařku na špagátě je pro mě nýčko dost ujetá premiéra. Tak ňák si teď připadám. A co třeba ty protivníky ušukat ..? Chacha, to byste rádi, neřádi. Fakjůů!!

28mio

22. června 2007 v 1:36 | AK
Olé. Polák z Východu je evidentně s matikou na štíru. (link)

Zukunft Europa

21. června 2007 v 12:49 | AK
Dovolím si upozornit na zajímavou publikaci "Zukunft Europa" teamu Urban & Klinger z Dolnorakouské zemské akademie ze St. Pöltenu. Nejen že objednávkou uděláte výše jmenovaným pánům radost, ale též dostanete slušnou porci skutečného rozumu k přemýšlení. (link)

Jen chvíle, jen chvíle

20. června 2007 v 23:58 | AK
Měli jsme sny; pamatuješ? Vzrušení chladné regotizace čísel posledního kótování titulů zaměřených na elektronickém parketu chicagské burzy. Věčná degrese nekonečných vášní, proudících z těla, do podoby spirálového výboje elektřiny. A ty květy; tisíce živých a laskavých Chrysanthemum frutescens, pronikajících mechanismem oka do těch několika gramů naší duše. Sny v sametu Recamiéru. Madam, v Nymburce mají krásné krematórium.

Dar Bohu

20. června 2007 v 7:24 | AK
Není to výzva; je to úkol, který musí vyjít. Operace naplánována do nejmenších niancí se stává zhmotněním kruté noční teorie. Povely rozveleny i do těch nejzazších odřadů mé dobyvačné armády startují bezprecedentní akci. Filip Sličný, Francie král šeptá ze spánku osud velmistra de Molay a jeho mužů. Pečetím poslední příkaz do stříbrného mikrofonu handsfree a pro sichr se obracím k Bohu. (pix)


Big Bang

20. června 2007 v 4:29 | AK
Sedím v potemnělé kanceláři se stínem velkého Thora. Od 00:30 jsem zde; zpět. Řešíme to co je nutné. Nyní jsou plány takřka hotovy. Ráno to vypukne.