Srpen 2007

Thank God It's Friday

31. srpna 2007 v 14:52 | AK
Přede mnou se mihla malá kofolka. Automaticky kontroluju peněženku v zadní kapse batůžku a v duchu vidím romské organizace hystericky ječet nad tím rasýzmem. Poslala jsem řidiče vyzvednout můj zapakovaný proviant dlouhodobé spotřeby v dodávkové službě Tesca, šla si dát slušný kafe s nadýchaným čokoládovým Harlequinem a na kavárenském hotspotu třídím došlé maily. Až mě tady Tonda vyzvedne, nechám se odvézt na chalupu. Uložit proviant, narvat se do křiváku a jít dotočit poslední díl Jaterní posilovny U kostela. Yeeeeeah! (---)

Bohoslužba

31. srpna 2007 v 12:20 | AK
Ne, už to fakt nešlo. Cestou z oběda jsem pohodila asistentkám na stůl papírový tácek s chlebíčky. Jdu meditovat, nerušit; prásknu dveřmi své kanceláře. Tahám ze stolu odpočatý pružný nástroj, hekticky se zouvám, stahuju levisky a bezskrupulózně skáču na pohovku s úmyslem vykonat brutální svátost mému ze řetězu urvanému chtíči. Lačností pomalu nevidím.

Nula Magdy Čechlovské

31. srpna 2007 v 11:55 | AK
Čechlovská: I když jsou v nabídce Národního divadla v Praze pro začínající sezónu velmi lákavé tituly, ten nejzásadnější bude chybět: inscenace hry Odcházení Václava Havla. Hach! Co to dohajzlu žvaníš ty bezkulturní redaktorská nulo?

5. tankový den v Lešanech

30. srpna 2007 v 20:29 | AK
Dramaticky přemýšlím, zda se tam po pátečním pivobraní zvládnu objevit. Chache. (link)

Terapie realitou

30. srpna 2007 v 11:55 | AK
Doporučuji nekompetentní ministryni Džamile Kazašce Stehlíkové s paranoiou vládních Agentur pro odstraňování sociálního vyloučení zdravotní pobyt v Přerově. Nepochybuji, že po jeho absolvování navýší finance nesmyslného Ministerstva pro lidská práva a národnostní menšiny rozpočet Armády České republiky. (link)

Langer asi bude praktik

30. srpna 2007 v 11:28 | AK
Neupírám Langerovi vzdělání, rozhled ani velkohubost. Tiše doufám, že mě tvrdý Ivan s tím vrtulníkem z letenskýho heliportu nespadne na chalupu. (link)

Stummfest 2007

30. srpna 2007 v 8:00
Open air festival českých a německých němých filmů, 30.8.-1.9.2007. (link)

Nazi Entertainment

29. srpna 2007 v 21:29 | AK
Němečtí Židé vztekle mlátí na vrata mediální svobody a Youtube má vtipný problém. Na jeho serveru se objevilo elementární rasistické dílo Jude Süß z produkce propagandy Velkoněmecké říše. Před lety jsem Žida shlédla spolu s dalšími komickými produkty árijských studií a jsem přesvědčená o nenarušitelnosti mé liberální osobnosti. Naopak musím říci, že na rozdíl od těchto zetkových sitcomů je kupříkladu Triumph des Willens zavržené Leni Riefenstahl mistrovským dokumentárním dílem s revolučními kinematografickými prvky; jak přes všeobecné dogma o nacistické zrůdnosti prohlásily moderní filmové kapacity. Pokud si Semité myslí, že shlédnutím těchto děl a dílek se duševně zdravý člověk stane nacistou, pak je mi jich upřímně líto.

Rakety rok

29. srpna 2007 v 16:13 | AK
Příští tejden bude Londa vcajku. Rezervuju si na to volnej den. Do tlamky plátek vostrý žvejky, na ruce černý řidičský rukavice, přes dvojky vestu Velkopopovickýho kozla a na voči drsný rejbeny. Po zážehu leteckého agregátu nakopnu kickdown plechové hrdlořezky a dvousetkilometrovým letem za čerstvou mrkví na selském trhu staropruského Breslau vyženu všechny myši z překopanýho motóru. Olé.

15:42

29. srpna 2007 v 15:42 | AK
Odpolední vzruchy mě zásobí dostatkem adrenalínu. Dodávám tělu cukry norským džemem z brusinek na pravý český housce a mám pocit, že ještě dnes někoho zabiju.

12:04

29. srpna 2007 v 12:05 | AK
Mý naprosto líný dopoledne mě nutí dát si elegantně nohy za hlavu, popíjet šálek blažený kávy, rozostřeně čumět do blba a myslet na ukrutný hovadiny. Dobrý den. (---)

Belén Maya

29. srpna 2007 v 11:51
29.-30. srpna 2007 v divadle Archa. (link)

Frontová situace

29. srpna 2007 v 8:02 | AK
Ohýbám roh dokumentu a šrafuju sumarizaci pretoriánskými symboly. Situace je stejná, jako přetrženej drát od miny Claymore. Brzy to bouchne.

Krycí jméno Arwid

28. srpna 2007 v 16:16 | AK
Měla to být tajná nabídka, eliminující náš dosavadní vliv. Třikrát jsem se zasmála, tak jak to dělávám když střela zásahem roztrhá cíl. Mé depeše zasršely napříč Evropou a ještě téhož večera se firma strategického investora nepříteli odmlčela. Proč, to si v jejich štábu nedokázali vysvětlit. "Herrgott! V tom Práglu přece nemohli tušit že podáváme tak ďábelskou nabídku", dusí se Illinger vzteky. V Praze skutečně nic netušili, blbečku. Věděli to naprosto přesně.

Jedu z veselého výletu

28. srpna 2007 v 15:40 | AK
V podstatě jsou všeliké mé dojmy z ledu legendárního Jostedalsbreen, nyní již bez roušky mýtu, rozpuštěny do jedné velké mozaiky. Jsem netaktně zhulená, bratři. (---)

Logika moci

22. srpna 2007 v 13:07 | AK
Šestadvacet plus osmset je rovných dvěstě. Když to říkám já, pak to musí být pravda.

Rozrazím dveře a nic

22. srpna 2007 v 11:26 | AK
Asistentky se potutleně usmívaj do diářů. Nedůvěřivě je propaluju vočima a ptám se co je? Prej nic. Vcházím do své kanceláře a vítá mě kytice ze sovětsky rudých růží, zaaranžovaná v bordelu mýho stolu. Kdo.. hach! Dochází mě to dle písma na kartičce. Ten parchant. Markus z prdelní díry se zřejmě domnívá, že když jsem si ho pozvala dojebat kšeft, tak se k tomu nechám třikrát denně šukat jako bonus. Tak to si teda povíme. Za zraku čerstvě vyhřezlé lávy zvedám sluchátko a řvu na ty nešťastný holky do otevřených dveří, jaký má číslo? Dvanáctku. Práskám do numerický klávesnice pěstí a ječím důůů.. komm her. SOFORT!

Probudila jsem se

22. srpna 2007 v 8:02 | AK
Za dlouhého zívu vstávám z postele a zakopávám o prázdnou láhev piva. Po návštěvě koupelny strčím do batůžku zbraň, podložím ji pár balíčky munice a vyrazím si vyrazit zuby na dopolední seanci. Mohu být se sebou spokojená. Vzdor nepravidelným tréninkům střílím jako Dave Sevigny.

Větší než obvykle

21. srpna 2007 v 18:49 | AK
Londa je rozvrtaná jako padlý římský legionář ve hvozdech temné Germánie. No, dyk se přiď podívat, prohlásilo handsfree. Jela jsem. A málem mě z mýho rozpitvanýho šrotu ranila mrtvice. Definitíva zmrtvýchvstání bude znít 406hp. Největší mozek na světě prý měl dementní londýnský zahradník.

Cherry lips

21. srpna 2007 v 16:23 | AK
Mno, dnes mě to mý rudý kukuč moc nepomohlo. Malá krysa si aplikuje hermetické experimenty a pak to takhle dopadá. Chech, nevadí. Dopiju to kafe, omrknu nadupanou rešerši a pojedu dořešit svý sny ve stylu Shirley Manson.