Září 2007

Kapesní průvodce vynikajícím dnem

28. září 2007 v 15:37 | AK
Nevezu tolik skalpů, kolik bych měla. Zato mám plnej kufr pečlivě poskládanejch poznatků o nové hrozbě, které teprve budu s grémiem druidů analyzovat. Protože jest pátek; mířím rovnou odsud domů, opečovat mou churavou číču Adélu kočičími pohádkami, šťavnatou šunkou od kosti a olbřími tabletami antibiotika Noroclav 50mg ve dvanáctihodinových intervalech. A aby toho nebylo pro tento vtipný den málo, přišel mi nádherný mail od distinguovaného majitele jakéhos zapadlého bazaru kdesi na pražském Novém Městě s nabídkou, abych si vzala jeho jméno a napsala ho na svoje konto. Tche.

Svině úporný

27. září 2007 v 20:49 | AK
Tak sem já blbá plánovala, jak se večer mignu po městě, prolezu krámy a nakoupím ňáký masturbační nesmysly. Chachá, tůdle! Za posledního zbytku sil jsem schopná dát si akorát tak s Motejlem a jeho řidičem panáka a vzápětí zmizet lačná důkladného rozválení hotelové postele. Zítra ráno mám telekonferenci s velkým Thorem; kde se rozhodnem, jestli tady ty úporný vomrsky vemem řeznickou sekerou do zad anebo do hlavy.

Born of Zapata's guns

26. září 2007 v 21:48 | AK
Mexická revoluce jako ideologický vzor ohniska zdejšího odporu. Ten příměr mi trčí z hlavy od doby, co pojídám kus smažený ryby a poslouchám ty kecy kolem. Všude falešný úsměvy, záblesky luxusních hodinek, uvolněné kravaty a někde jen rozepnuté límečky bílých košil. Je jasný že by mě coby nový element v jednání nejradši zadupali do země. Mám z toho všeho prachbídný pocit, že tady s tou bandou zpupnejch spratků zesmrádnu do božího pátku. (---)

Cesta byla strašná

26. září 2007 v 20:17 | AK
Londa se chtěla předvádět zrychlením a průměrnými rychlostmi hodnými její muskulatůry, ale to bych na ní musela mít namontovanou třítunovou radlici a hrnout před sebou změť z pomalých krabiček. Naházela jsem věci do hotýlku a vyrazila se osobně seznámit s mě dosud neznámými pokořiteli Motejlovými. Dnes tuhle práci nenávidím.

Osud mě dohání

26. září 2007 v 13:12 | AK
Osud, jehož dokonalému mechanismu ozubených kol nelze uniknout. Proti své vůli jsem nucena zabalit pár hadříků, naskládat k nim dva páry společenské obuvi a okamžitě odjet za kolabujícím Motejlem na krví rozmočené bitevní pole tam na severu. Předávám kočičku Adélku s elementární instrukcí dávkování antibiotik v péči starodávné, dobrotivé sousedky s klíči od mého bytu, beru kufřík a aktovku a mizím od všech, které mám ráda, do chmurných plání zákeřných brandenburských bažin; decimovat kmeny pohanských kanibalů s válečnými bubny potaženými lidskou kůží. Mezi Srdcem a Povinností není rovnítko. Nemám na výběr.

Krystaly mé lásky

26. září 2007 v 7:52 | AK
Kydla jsem na sebe krůpěj Chanel Allure Sensuelle a razím se zasmušit do Café na lehkou snídani v pařížském stylu s mou beznadějnou jednostodvaaosmdesátkou.

Hotové hovno

25. září 2007 v 21:54 | AK
Popřála jsem ospalému Motejlovi bezesnou noc, vyexpedovala Dádu z lejster a shrnula tu horu ze stolku. Jdu ubalit pořádnej válec s linkou z prvotřídního thajskýho shitu a odebrat svý já na trip po vyšším stavu vědomí. (---)

Unternehmen Seelöwe

25. září 2007 v 21:18 | AK
Jemně jsem narvala Adélce do krku tabletu antibiotika a pak se jí pět minut vomlouvala. Teď mi spí v hoře lejster, do kterých čmářu poznámky pod čarou a přes hlasitý odposlech diktuju Motejlovi linku, ve které zítra dokončí likvidaci odporu u řeky Havel. Kdo se chce zapsat do dějin, musí umět prolít krev.

Horst Wessel Lied 2007

25. září 2007 v 15:31 | AK
Magistrát po vzoru skupiny idiotů z pavilonu A povolil pochod pražských nácků Starým židovským městem v den devětašedesátého výročí Křišťálové noci, zahajující brutální arizaci v tehdejší Německé říši. Magistrát pochod povolil i přes všechny do oči bijící skutečnosti a fakta okolo osob organizujících zmíněnou blamáž a to z důvodu legitimity protestu proti české účasti na okupaci Iráku; jak náckové legračně poznamenali ve svém bujném prohlášení. Nechce se mi věřit, že za nepochopitelným magistrátním aktem není minimálně sympatie s tím zkurveným svinstvem. Takže teď už jen zbejvá, aby za potlesku oplzlých úředníků zazněla v Maiselova Gasse foneticky zkomolená Horst-Wessel-Lied. Děte doprdele!

Kauza teplého kancléře

25. září 2007 v 13:29 | AK
Je pro mě šokující, že 79 procent obyvatel všech německých spolkových zemí by nemělo problém s homosexualitou kancléře země. O to překvapivější je pak fakt, že kancléř-gay by měl v nových spolkových zemích větší podporu, než v torzu někdejšího západního Německa. Téma rovnoprávnosti jsem vždy považovala za jádro mého vlastního liberalismu a hle. Je pravdou že v zemi trvale nežiji; ovšem má občanská bilateralita a z toho plynoucí duševní schizofrenie národní identifikace mi dávají právo se z popudu toho jednoho národního pocitu upřímně divit. (link)

Vynikající

24. září 2007 v 17:29 | AK
Má nezbytnost bojového výjezdu do Brandenburg an der Havel se stala zbytnou, neb priority staví nemocnou Adélu nade vše co se nachází mezi nebem a zemí dosud poznaného světa. Na další ze sady teritoriálních rokování za sebe posílám náhradu v podobě dostatečně opancéřovaného zástupce Motejla a doufám, že bude stavět své slovo plně v duchu instruktážních příruček legendárních zpravodajců z Quenzgutu.

Perfektní marketing Demokracie

24. září 2007 v 15:20 | AK
Globální oteplování přerostlo z pokusu o okrajové mezinárodně-politické téma do bizardních rozměrů hovězího eintopfu, do něhož strká usmrkanou lžíci kdejakej nýmand. Politici cítí příležitost velkého žlutého zvýrazňovače, kterým se můžou důkladně zakroužkovat v nevděčném povědomí světové veřejnosti a multiplikovat tak svou moc. Perfektní marketing takzvané demokracie na plné čáře triumfuje nad marketingovou strategií katolické církve středověku v aplikaci společenských dogmat pro účel ovládnutí masy. Výroba dalšího oblbujícího dogma ve stylu Atatürkových mladoturků z počátku minulého století je jedním z dílů implozivní skládačky našeho moderního společenského zřízení. Ideál demokracie je arcilží, kde pravda zůstává pouhým mýtem.

Sólo se vive una vez

23. září 2007 v 14:08 | AK
Píchání pod obrazem Mao Ce-tunga bylo monumentálním prožitkem oproti identickému aktu u bronzové busty generála Franca. Konec srandy. Kočička Adélka má zánět močových cest. Do konce léčby se budu věnovat jen jí. (---)

Sin Dios

20. září 2007 v 23:59 | AK
Napadlo mě pořezat si i druhou ruku. Abych byla konsekventní.

Rouhání

20. září 2007 v 23:01 | AK
Má blbost si jako malé dítě pohrávala s dokonale ostrým, rozevřeným stilettem Darrela Ralpha, nevěda důsledků a bez pozornosti; rozptýlená právě přehrávaným voicemailem od milé Lutičky, Lutty ze severu. Čepel nástrojové oceli v těch soustředěných chvílích bezbolestně prořízla dva prsty pravé ruky. Vzpažila jsem zraněnou paži, svírajíc lačný nůž mezi zbytkem zdravých prstů a v pokračujícím poslechu Luttina vzkazu pozoruju krev, jak vlažně mi blaží studenou paži; jak vláčně mi stéká po její délce a vsakuje jazyky vychládajících plamenů do ramínka bílého tílka. Vzkaz dozněl, odkládám stiletto a olizuju pramen mého zbabělého života. Lahodná chuť krve ruší zasněného ducha a rána začíná bolet. (---)

Tak asi tak

20. září 2007 v 20:24 | AK
Nespokojená, nepřipravená, rezignovaná, hladová, vzteklá. Výsledkem je kulatý hovno.

Čínská spojka

20. září 2007 v 15:02 | AK
Pobouření nad čínskými činy bratra Paroubka jsou lichými. Čínským úkolem bratra Paroubka bylo s pověřením Božím a za pomocí rafinovaných manévrů jeho slovního génia, dostati se do nejtěsnější blízkosti ředitele Mezinárodního oddělení ústředního výboru Komunistické strany Číny a za své neskonale hrdinské oběti vymazat toho Rudého draka z povrchu zemského odpálením tiziánové aktovky z jemné teletiny, nacpané perunitem. Zlovůle astrálních Elementů spolu s neblahou konstalací planetární Obsidy však byly příčinou tou, že před zahájením svého dějinného činu Bratr opomněl do hrudky plastické trhaviny přiložit roznětku.. (link)

Hliněná skála kdesi v září

20. září 2007 v 12:43 | AK
Za tři hodiny mě čeká jedno z opravdu tvrdých jednání. Zažívám trochu tacos, deci destilátu, hrst oříšků a nesystematicky se probírám svým popsaným poznámkovým debilníčkem na vrcholu hory lejster. Je to vo to horší, že dnes nemám den, kurvafix. (---)

Největší nula

20. září 2007 v 11:14 | AK
Svět okolo je dělen na zasraný nuly, neutrální nuly, nuly a jedničky. Já jsem ovšem, subjektivně, vyjímka.

To ECBOT traders

19. září 2007 v 20:28 | AK
Wed Sep 19 14:23:47 2007 EST: ECBOT is currently unavailable for trading due to technical problems at the exchange. Fakjů!